SEKTÖR ANALİZİ

Bu bölümde sektörlerine yön veren firmaların yaşadıkları sorunları ve Payfull'un bu sorunlara çözümlerini inceleyebilirsiniz.


 

Titanic Hotels Turizm Sektör Analizi

Titanic Hotels PayfullSinan ONBULAK
E-Ticaret Direktörü

Modern, şık ve zevkli bir anlayışı, lüks ve konforla buluşturan Titanic Hotels, Dünyanın en çok tercih edilen destinasyonlarında 3.660 oda kapasitesi ve 13 otel ile misafirlerine hizmet vermektedir. Sinan Onbulak, “Payfull kullanmaya başladıktan sonra chargeback sorunumuz %90 oranında ortadan kalktı.” diye konuştu. Payfull'un turizm sektöründe çok yaygın olan bu sorunu nasıl çözdüğünü öğrenin.


Devamını Oku →


 

Lore's Perde Tekstil Sektör Analizi

Lores Perde Payfull Fatih ÖZER
Finans Müdürü


Lore's Perde, kaliteli hizmet anlayışıyla mekanizmalı perdeler, kumaş ve perde aksesuarları üreten, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet veren, Türk tekstil sektörünün öncü firmalarından biridir. Payfull Lore's Perde'nin bayilerinden düzenli ödeme alabilmesini ve  fiziki poslara harcadıkları ekstra zamandan kurtulmalarını sağladı. Raporumuzu okuyarak detayları öğrenebilirsiniz.

Devamını Oku →


 

Sarıgöller Beyaz Eşya Sektör Analizi

Sarıgöller Group PayfullSemih SARIGÖL
Yönetim Kurulu

Yaklaşık 1 asırdır mobilya, beyaz eşya gibi farklı sektörlerde hizmet veren Sarıgöller, 1958 yılından beri Arçelik bayiliği yapmaktadır. Bellona ile de işbirliği içinde olan Sarıgöller Karadeniz Bölgesi vergi rekortmenliğinde 2. sıradadır. Uzaktaki müşterilerinden tahsilat yapmakta sorunlar yaşayan Sarıgöller çözümü Payfull'da buldu. Payfull sayesinde Sarıgöller'in satışlarını nasıl %20 arttırdığını öğrenin.

Devamını Oku →Siz de sektörünüzde yaşadığınız sorunlara çözüm bulmamızı istiyorsanız 0850 840 14 17 nolu telefon ile bize ulaşabilir ya da başvuru formunu doldurabilirsiniz.


 

Bizi Takip Edin!