SEKTÖR ANALİZİ

Bu bölümde sektörlerine yön veren firmaların yaşadıkları sorunları ve Payfull'un bu sorunlara çözümlerini inceleyebilirsiniz.


 

titanic-hotels-sinan-onbulak

Titanic Hotels PayfullSinan ONBULAK
E-Ticaret Direktörü

Modern, şık ve zevkli bir anlayışı, lüks ve konforla buluşturan Titanic Hotels, Dünyanın en çok tercih edilen destinasyonlarında 3.660 oda kapasitesi ve 13 otel ile misafirlerine hizmet vermektedir. Sinan Onbulak, “Payfull kullanmaya başladıktan sonra chargeback sorunumuz %90 oranında ortadan kalktı.” diye konuştu. Payfull'un turizm sektöründe çok yaygın olan bu sorunu nasıl çözdüğünü öğrenin.


Devamını Oku →


 

prysmian-group-gaye-2

prysmian-kablo-logoGaye Kantar
Kredi ve Risk Yönetim Müdürü

Enerji ve Telekomünikasyon kablo sistemleri alanında dünya lideri olan Prysmian Group, 130 yılı aşan deneyimi ile tüm dünyada 50'den fazla ülkede hizmet vermektedir. Mail order sistemi yüzünden kişisel verilerin korunması kanununa aykırı hareket etmekten çekinen Prysmian Kablo yönetimi çözümü Payfull'da buldu. Gaye Kantar, “Payfull'dan sonraki tahsilat sürecimiz daha pratik, daha güvenilir, daha profesyonel." şeklinde konuştu.

Devamını Oku →


 

fatih-lores-perde

Lores Perde Payfull Fatih ÖZER
Finans Müdürü


Lore's Perde, kaliteli hizmet anlayışıyla mekanizmalı perdeler, kumaş ve perde aksesuarları üreten, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet veren, Türk tekstil sektörünün öncü firmalarından biridir. Payfull Lore's Perde'nin bayilerinden düzenli ödeme alabilmesini ve  fiziki poslara harcadıkları ekstra zamandan kurtulmalarını sağladı. Raporumuzu okuyarak detayları öğrenebilirsiniz.

Devamını Oku →


 

sarigoller-grup-semih-sarigoller

Sarıgöller Group PayfullSemih SARIGÖL
Yönetim Kurulu

Yaklaşık 1 asırdır mobilya, beyaz eşya gibi farklı sektörlerde hizmet veren Sarıgöller, 1958 yılından beri Arçelik bayiliği yapmaktadır. Bellona ile de işbirliği içinde olan Sarıgöller Karadeniz Bölgesi vergi rekortmenliğinde 2. sıradadır. Uzaktaki müşterilerinden tahsilat yapmakta sorunlar yaşayan Sarıgöller çözümü Payfull'da buldu. Payfull sayesinde Sarıgöller'in satışlarını nasıl %20 arttırdığını öğrenin.

Devamını Oku →Siz de sektörünüzde yaşadığınız sorunlara çözüm bulmamızı istiyorsanız 0850 840 14 17 nolu telefon ile bize ulaşabilir ya da başvuru formunu doldurabilirsiniz.


 

Bizi Takip Edin!